Tábor je vrcholem skautského roku a možností vyzkoušet si naostro dovednosti získané na schůzkách a výpravách. Skautský tábor našeho oddílu je společný – všichni skauti a skautky se tak alespoň jednou ročně potkají na 2 týdny v přírodě.

U táboráku si zazpíváme a zažijeme zábavu, ale také společně zamyslíme. Foto: Tereza Stodolová – Zoubek

Termín: 29.6.- 13.7.2024

Místo: obvyklé tábořiště poblíž Chudenic (více informací v přihlášce)

Cena: 3 600 Kč/registrované dítě, 4 000 Kč/neregistrované dítě, je třeba částku uhradit do (zašleme e-mailem).

Jak se přihlásit: přihlášku z e-mailu vyplňte a po dítěti pošlete vytištěnou, nebo ji zašlete e-mailem (viz přihláška)

Kdy nás navštívit: Přidejte se na stavbu a bourání tábora, přijet můžete také na návštěvní den – včas se dozvíte.

… a ty snídaně u čaje! Foto: Jaroslav Šafer

Pokud to není nutné, prosím, nenavštěvujte děti v průběhu tábora mimo návštěvní dny. V nutných případech předem informujte vedoucího tábora.

Vedoucí tábora:
Zástupce tábora: Bohdana Vokounová (Bohdy)

Není nad pořádný táborový putovní výlet! Foto: Iva Urbánková – Ivanka

Na co se děti mohou těšit:

• Celooddílový program i aktivity v družinách
  • Tábornické dovednosti: společné stavění jednoduchých vázaných staveb, vaření v Setonově hrnci aj.
  • Více pohybu než dříve
  • Každodenní vaření známých i neznámých pochutin pod vedením zkušených táborových kuchařů
  • Večerní programy plné zamyšlení a sdílení zážitků s ostatními, ale i táboráků a zpívání s hudebními nástroji

O bezpečí se po celou dobu tábora postará tým kvalifikovaných vedoucích, které již jistě znáte.

Co s sebou: Co s sebou dítě potřebuje na tábor? Dozvíte se zde.

Nezapomeňte si zabalit vše potřebné! Foto: Patrik Šimr – Hombré