Říjnová dvoudenní výprava 21.-22.10.

Jak jsme se měli na říjnové výpravě? Tak se sami podívejte! Všechny fotky (a VIDEA!) najdete zde.

A co jsme zažili? Přes milavečské mohyly a Baldov jsme došli do Domažlic, kde jsme byli ubytováni v klubovně u domažlických skautů. Odpoledne jsme si zahráli pár her, večer si usmažili palačinky, na jejichž speciální tajné receptuře se někteří z nás podíleli. Za tmy jsme se ještě vydali na cestu po historii Domažlic, Chodska a skautingu. Večer jsme si ještě zazpívali s kytarou pár písniček (i když největší úspěch suverénně sklízejí Lyže) a šli na kutě. Ráno jsme si pochutnali na ovesné kaši, jogurtu či houskách, abychom nabrali sílu na následující program, kterým bylo Riskuj, ve kterém jsme si mohli ověřit, co si z informací z večera pamatujeme. Poté si pro nás Zou ještě připravila hru, která se skládala z více úkolů – jedním z nich bylo třeba rozbalování horalky jednou rukou, pantomima či poskládání srdce ze šišek. Na oběd jsme měli špagety s omáčkou a sýrem, po kterých jsme si dali ještě zpětnou vazbu a bingo, při kterém jsme se mohli dozvědět, co máme a nemáme společného s ostatními kamarády. Vlakem jsme se vrátili do Staňkova a už se moc těšíme na Halloween.

Pro další informace/akce nás nezapomeňte sledovat na našich sociálních sítích!

Pestrý kroužek – Skautský oddíl Staňkov | Facebook

4. oddíl Staňkov (@pestry_krouzek_stankov) • Instagram